Objevte výhody plastových obkladů.

Plastové obklady

Plastové obklady palubkové

Plastové palubky

Plastové palubky z PVC jsou určeny k obložení vnitřních a venkovních stěn, stropů, podhledů apod. Plastové obklady se dají použít buď samostatně, nebo spolu s izolačním materiálem k zateplení objektů. Jedná se vlastně o plastové palubky, které se aplikují na plochu systémem péro - drážka. Dodržováním technologie výroby dosahujeme větší pevnosti našich plastových palubek.

Stone styl

Plastové obklady Stone styl

Plastové obklady Stone style jsou vyrobeny z polypropylenu a slouží k obkladu podezdívek nebo i celých fasád domů. Mezi výhody těchto imitací přírodních materiálů patří rychlá a snadná montáž, možnost zateplení domu pod obkladem a příznivá cena.

Objevte výhody plastových obkladů.

Plastové obklady

Plastové obklady jsou výborným řešením pro ty, kteří hledají jednoduchý a efektivní způsob, jak zlepšit vzhled svého interiéru či exteriéru. Naše firma nabízí širokou škálu plastových obkladů různých barev a designů, které se perfektně hodí k vašemu stylu. Plastové obklady jsou nejen snadno instalovatelné, ale také odolné proti vlhkosti, povětrnostním podmínkám a opotřebení. Díky tomu jsou skvělou volbou pro koupelny, kuchyně a další vlhké prostředí, stejně jako pro fasády a jiné exteriéry. Prozkoumejte naši širokou nabídku a najděte si ty nejlepší plastové obklady pro vaše potřeby.

Plastové obklady

Prodej plastových obkladů

Objevte výhody plastových obkladů

Máte zájem o toto zboží?

Plastové obklady jsou určeny k obložení vnitřních ale také venkovních stěn, stropů, odhledů apod. Barevná stálost na slunci je zaručena.

Kontakt

Napište nám