Úvod
O firmě
Fotogalerie
- Plastové obklady
- Shrnovací dveře
- Polstrování dveří
- Výroba plastových profilů
Návody
Kontakt
Mapa webu
E-shop

O firmě

Společnost s ručením omezeným MADUS Company, s. r. o. zahájila svoji činnnost v roce 2000. Sídlo firmy je umístěno přímo v centru Uherského Hradiště a to v budově kde sídlí také ČSOB banka, v ulici Všehrdova 487( roh Palackého náměstí s hotelem Grand ). Výroba a sklady jsou umístěny v malém lázeňském městečku, nedaleko Uherského Hradiště, v Ostrožské Nové Vsi.
Hlavním výrobním programem společnosti je kompletní výroba plastových lamelových shrnovacích dveří, a to vytlačováním profilů počínaje, kompletací a expedicí finálního výrobku konče. Pro náročnější zákazníky provádíme montáž plastových shrnovacích dveří z potištěných polotovarů dovážených z Itálie. V současné době rozšiřujeme naše aktivity i o dovoz a následný prodej zboží z jihovýchodní Asie. Dovážený sortiment postupně doplňujeme a obměňujeme, abychom reagovali na požadavky obchodníků a potřeby zákazníků.
Jsme malou dynamickou společností, která se chce vyvíjet v souladu s přicházející budoucností společně s vámi.

Náš výrobní sortiment si můžete prohlédnout a zboží přímo zakoupit v Ostrožské Nové Vsi ( areál bývalé farmy u cesty směr Ostrožská Lhota ).
Každý pracovní den od 7,00 do 15,00 hod je možno přijet po domluvě s vedoucím výroby - na telefonu 775 905 116.


Vzorkovna v Ostrožské Nové Vsi
MADUS COMPANY, s. r. o.  |  Všehrdova 487,  686 01  Uherské Hradiště  |  tel.a fax :  +420 572 540 444  |  e-mail: madus@madus.cz
Copyright: MADUS COMPANY, s.r.o.  (C)  2014
Vyrobil:   EMAK