MADUS Company, s.r.o. - český výrobce plastových palubek, shrnovacích dveří a oplocení

 

Plastové obklady - plastové palubky MASTERLINE,obkladové panely STONE styl

Plastové obklady, neboli plastové palubky, jsou určeny k obložení vnitřních a venkovních stěn, stropů, podhledů apod. Plastové obklady z naší nabídky se dají použít buď samostatně, nebo spolu s izolačním materiálem k zateplení objektů. Jedná se vlastně o plastové palubky, které se aplikují na plochu systémem péro - drážka.V naší nabídce můžete najít plastové obklady - plastové palubky řady Master Line.

Další variantou jsou pak plastové obklady, které svým vzhledem imitují přírodní kámen.Tyto plastové obklady, pod názvem STONE styl - jsou vyrobeny z polypropylenu a slouží k obkladu podezdívek nebo i celých fasád domů.K výhodám těchto imitací přírodních materiálů patří rychlá a snadná montáž, možnost zateplení domu pod obkladem a příznivá cena. Plastové obklady STONE styl tak nabízí kompletní systémové řešení pro snadné a rychlé obložení soklů nebo celých fasád budov včetně možnosti odvětrávaného zateplení.


Akční nabídka

Shrnovací dveře s dekorem DUB,
rozměr 82 x 200 cm, 
cena : 1 150 Kč vč. DPH 
 
Shrnovací dveře stříbrné
celoprosklené, 86 x 200 cm, 
cena : 1 520 Kč vč. DPH 
 
Shrnovací dveře s dekorem BOROVICE,
rozměr: šíře od 60 cm x 200 cm, 
cena : 1 150 Kč vč. DPH 
 

 

 
Shrnovací dveře - plastové probarvené, s dekorem dřeva nebo koženkové

Shrnovací dveře slouží k rozdělení prostoru v interiéru především tam, kde není prostor pro otevírání klasických dveří a svým vzhledem jistě zaujmou v každém interiéru - škála barevných provedení umožní jejich přizpůsobení jakémukoliv prostoru.
Shrnovací dveře jsou vyráběny z tvrdého (neměkčeného) PVC a tvořeny dvanácticentimetrovými lamelami. V naší nabídce najdete také koženkové shrnovací dveře v klasických hnědých odstínech i v provedení pastelových barev. 

Shrnovací dveře
Shrnovací dveře
Plastové obklady
Plastové obklady
Plastové profily
Plastové profily
Polstrování dveří
Polstrování dveří


MADUS COMPANY, s. r. o.  |  Všehrdova 487,  686 01  Uherské Hradiště  |  tel.a fax :  +420 572 540 444  |  e-mail: madus@madus.cz
Copyright: MADUS COMPANY, s.r.o.  (C)  2014
Vyrobil:   EMAK